Zakwaterowanie przy Międzynarodowych Targach Poznańskich

Zakwaterowanie przy Międzynarodowych Targach Poznańskich

Bukowska 11A/6, 60-809 Poznań
tel.: 61 662 3006 | 61 281 7432
info@hotelzielony.pl

  • komfortowe pokoje na nocleg blisko Targów Poznańskich
  • tanie noclegi na Targi Poznańskie
  • apartamenty na wynajem w Poznańiu

pokój 1

Komfortowy pokój jednoosobowy z łazienką wyposażoną w kabinę prysznicową, komplet ręczników, suszarkę oraz kosmetyki hotelowe (mydło i żel pod prysznic). W pokoju znajduje się wygodne łóżko, stolik nocny, biurko, krzesło, fotel, telewizor, oraz szafa. Pokój i łazienkę łączy niewielki przedpokój. Bezprzewodowy internet dostępny jest w całym mieszkaniu.

więcej

pokój 2

Duży i przestronny pokój trzyosobowy z własną łazienką. Wyposażony w trzy osobne łóżka, stoliki nocne, biurko, krzesła, telewizor, oraz szafę. W łazience z kabiną prysznicową znajdują się kosmetyki hotelowe (mydło i żel pod prysznic), suszarka oraz komplet ręczników. Pokój i łazienkę łączy niewielki przedpokój. Bezprzewodowy internet dostępny jest w całym mieszkaniu.

więcej

pokój 3

Wygodny pokój dwuosobowy z łazienką. W pokoju są w dwa osobne łóżka, stoliki nocne, biurko, krzesła, telewizor, oraz szafa. Łazienka z kabiną prysznicową wyposażona jest w kosmetyki hotelowe (mydło i żel pod prysznic), suszarkę oraz komplet ręczników. Bezprzewodowy internet dostępny jest w całym mieszkaniu.

więcej

Kontakt

APARTAMENTY H. ZIELONY

Jesteśmy dostępni dla Państwa pod podanymi poniżej numerami telefonów oraz adresem e-mail. Zachęcamy również do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.

Bukowska 11A/6
60-809 Poznań

tel. 61 662 30 06 | 61 281 74 32
e-mail: info@hotelzielony.pl

Uwaga! Po godzinie 21:00 odbiór kluczy do apartamentu jest płatny dodatkowo i wynosi 20 PLN. Bezpłatnego odbioru można dokonać w recepcji Hotelu Zielony przy ul. Przełęcz 21 A przez całą dobę. Płatność za noclegi jest w dniu przyjazdu, przy przekazaniu kluczy – gotówką.


imię i nazwisko:
e-mail:
telefon:
wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - umieszczonych w niniejszym formularzu - przez firmę Apartamenty Zielony